Word jij mijn zomerambassadeur?


Wil jij voor eens en voor altijd af van die overtollige kilo’s en ben jij bereid om jouw afslankavontuur te delen met anderen? Dan ben jij de persoon die ik zoek. Voor mijn afslankcenter ben ik namelijk op zoek naar een zomerambassadrice/ambassadeur.

Wat houdt dit in?

• Je volgt het PowerSlim programma onder mijn persoonlijke begeleiding.
• Je krijgt een hele mooie korting op de PowerSlim producten.
• Na het behalen van je streefgewicht, begeleid ik je nog een jaar lang zodat je het behaalde resultaat ook behoudt.
• Je verliest ongeveer 1kg per week.
• Je ontvangt leuke extra’s.

Wat verwacht ik van jou als ambassadeur?

• Je wil minimaal 10 kg afvallen.
• Je bent actief op social media en hebt minimaal 500 volgers.
• Je hebt een grote sociale vriendenkring.
• Wekelijks deel jij jouw afslankresultaat via social media.
• Je vindt het niet erg om je wekelijkse resultaten en ervaring te delen via social media.
• Je bent woonachtig in de omgeving van Helmond. 

Ben jij geïnteresseerd? Stuur mij dan een mailtje met jouw motivatie om af te vallen en geef hierbij aan waarom jij voor Beautyfarm LaSarel de aangewezen persoon bent.

Nieuwsgierig geworden?

Meer informatie over het PowerSlim programma


Deel dit bericht:

Lees meer...

Een uitgelichte afbeelding voor een blog over huidverzorging, met een serene spa-setting en huidverzorgingsproducten die symbool staan voor gezonde huidroutines.

Beste Tips voor Huidverzorging na je 40e

Beste Tips voor Huidverzorging na je 40e Na je 40e begint je huid zichtbare veranderingen te ondergaan. Dit komt door natuurlijke veroudering, maar ook externe

Chat openen
Stel je vraag
Hallo, waarmee kan ik je helpen?